Carporty solarne

Carporty solarne to wielofunkcyjne zadaszenia z panelami fotowoltaicznymi, które pozwalają nie tylko na bezpieczne przechowywanie samochodu, ale również służą do czerpania dodatkowych korzyści ekonomicznych. Jest to rozwiązanie wiążące się z przemyślanym zagospodarowaniem miejsca, a także inwestycją, która szybko przynosi oczekiwane efekty.
Na chwilę obecną w naszej ofercie dysponujemy carportem solarnym AE40, który pod względem kolorystycznym może być dopasowany wedle uznania osoby zamawiającej. Co więcej, dla osób, które potrzebują większej powierzchni na samochód, istnieje możliwość stawiania modułowego, tzn. jeden carport obok drugiego. Więcej informacji i dokładną specyfikację dostępnego carportu solarnego znajdziesz w zakładce poświęconej danemu produktowi.
Carporty solarne nie tylko uzyskują energię z promieni słonecznych, ale także pełnią funkcję zwykłego zadaszenia. Dzięki temu chronią pojazdy przed opadami deszczu oraz śniegu. Co więcej, stanowią również zabezpieczenie przed promieniami UV i wysokimi temperaturami, które także mają szkodliwy wpływ na stan lakieru, karoserii i innych części samochodu. Dla osób posiadających samochody elektryczne warto dodać, że carporty solarne idealnie integrują się ze stacjami szybkiego ładowania, które również są dostępne w naszej ofercie.
W razie pytań odnośnie carportów solarnych można się z nami skontaktować telefonicznie. Zapraszamy do składania zamówień.