Wiaty przystankowe z instalacją solarną

Wiaty przystankowe z instalacją solarną to nowoczesne konstrukcje architektury miejskiej, które we współcześnie rozwiniętym technologicznie świecie są coraz bardziej potrzebne osobom korzystającym z komunikacji miejskiej i nie tylko. Pozwalają one nie tylko przyjemnie spędzić czas w oczekiwaniu na autobus, ale umożliwiają również darmowe ładowanie urządzeń mobilnych i turystycznych.
W związku z wysokim zapotrzebowaniem nasza oferta obejmuje e-wiaty, czyli ekologiczne i przemyślanie zaprojektowane solarne wiaty przystankowe. Charakteryzują się one nie tylko tym, że posiadają panele solarne, ale również solidną i wytrzymałą konstrukcją. Zbudowana jest ze stali cynkowanej i malowanej proszkowo oraz szkła hartowanego. Dodatkowo elementy stalowe zabezpieczamy przed działaniem korozji. Siedziska są natomiast wykonane z drewna – również odpowiednio zaimpregnowanego.
W naszej ofercie dostępne są przystankowe wiaty solarne w 4 wariantach pod względem wielkości. Ponadto istnieje możliwość pomalowania profili w dowolnym kolorze z palety RAL. Co istotne, montaż naszych wiat opiera się na systemie modułowym, zapewniającym łatwy montaż i transport. Dokładną specyfikację możesz zobaczyć przy poszczególnych konstrukcjach. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Szczególne cechy solarnych wiat przystankowych i dodatkowe opcje.

Oprócz wytrzymałej konstrukcji oraz paneli fotowoltaicznych pozwalających na system darmowego ładowania urządzeń mobilnych, nasze solarne wiaty przystankowe posiadają jeszcze kilka szczególnych cech. Przy projekcie zadbaliśmy m.in. o inteligentne oświetlenie LED, które podobnie jak uliczne lampy solarne, ma wbudowany czujnik zmierzchu. Do tego jest również akumulator głębokiego rozładowania z zabezpieczeniem przed przeładowaniem.
Na koniec warto wspomnieć, że istnieje wiele opcji pod względem złożenia indywidualnego zamówienia. Możliwe jest m.in. umieszczenie dodatkowych stojaków, a także montaż kamer, wyświetlaczy z rozkładem jazdy czy gabloty służącej jako witryna reklamowa.