Ile zapłacę za instalację fotowoltaiczną?

ZAMÓW WYCENĘ FOTOWOLTAIKI

Ile zaoszczędzisz z fotowoltaiką?

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI

Fotowoltaika dla rolnika

Koszty energii elektrycznej mogą stanowić dużą część Twoich miesięcznych wydatków. Zapewnij swojemu gospodarstwu ekologiczną energię ze słońca.
Zyskaj dofinansowanie do swojej instalacji fotowoltaicznej, odlicz nawet 25% jej kosztów i uwolnij się od wysokich rachunków za prąd!

fotowoltaika-dla-rolnika-2 fotowoltaika-dla-rolnika-1

Przed montażem fotowoltaiki

Wysokie rachunki za energię elektryczną spędzają Ci sen z powiek? Koszty prowadzenia Twojego gospodarstwa stale rosną?

Nieustannie pojawiają się informacje o kolejnych podwyżkach cen prądu i rosnących podatkach od emisji CO2. Dodatkowo masz także świadomość negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne i pogarszającej się sytuacji klimatycznej.

Chciałbyś więcej zaoszczędzić i być bardziej EKO? Nie chcesz być zależny od podwyżek cen i dostawców energii? Potrzebujesz zmiany? Postaw na fotowoltaikę i zbuduj lepszą przyszłość z ALEX ELECTRO!

Po montażu fotowoltaiki

  • Oszczędzasz na rachunkach za energię elektryczną, a wartość Twoich nieruchomości rośnie.
  • Jesteś niezależny od corocznych podwyżek cen prądu oraz od zmian u dostawców energii.
  • Korzystasz z ulg i dofinansowań na fotowoltaikę, oszczędzając przy tym jeszcze więcej.
  • Jesteś EKO − dbasz o dobro naszej planety oraz zapewniasz swojemu gospodarstwu zrównoważony rozwój.
  • Cieszysz się bezobsługową instalacją fotowoltaiczną i bezpłatnym prądem bez ograniczeń przez wiele lat.
  • Monitorujesz własną elektrownię słoneczną poprzez aplikację mobilną.
https://www.youtube.com/watch?v=ta2RSRYoMiI&feature=youtu.be
Fotowoltaika do rolnika

Pewne zyski dla Twojego gospodarstwa rolnego

Powiedz dość wysokim rachunkom za prąd! Panele fotowoltaiczne zapewnią Ci darmową energię w całym domu i gospodarstwie. Instalacja fotowoltaiczna to pewna inwestycja, która zwróci się nawet w ciągu kilku lat.

Własna elektrownia słoneczna to idealne rozwiazanie dla gospodarstw rolnych, gdzie opłaty za energię elektryczną stanowią bardzo dużą część kosztów utrzymania. Odpowiednie oświetlenie, codzienna praca maszyn i urządzeń niezbędnych w pracach gospodarczych, hodowla bydła czy drobiu − wszystko to generuje duże zapotrzebowanie na prąd. Odpowiednio dopasowana instalacja fotowoltoiczna pozwoli zredukować koszty, a ulgi podatkowe i dofinansowania obniżą znacząco koszt samej instalacji!

Proces inwestycji w ALEX ELECTRO

Tylko 5 kroków dzieli Cię od własnej elektrowni słonecznej!
1

Bezpłatny audyt i wycena instalacji fotowoltaicznej

Umówmy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Obejrzymy miejsce instalacji, dokonamy analizy rachunków za prąd i odpowiemy na każde Twoje pytanie. To wszystko pozwoli nam na przygotowanie wyceny Twojej fotowoltaiki oraz dobranie odpowiedniej mocy instalacji fotowoltaicznej.
2

Umowa i finansowanie

Po podpisaniu przygotowanej przez nas umowy, pomożemy Ci przejść przez wszelkie formalności. Dobierzemy najkorzystniejszą formę finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej oraz doradzimy w kwestii ulg i dotacji na odnawialne źródła energii.
3

Profesjonalny montaż

Nasi monterzy to profesjonaliści w każdym calu. Ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawny i fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej, który zapewni Twojej instalacji maksymalną wydajność, a Tobie pozwoli cieszyć się minimalnymi opłatami.
4

Opieka poinstalacyjna

Za cel stawiamy sobie pełną satysfakcję naszych klientów. Dlatego dbamy o nich także po zakończonym montażu. Sprawdzimy czy wszystko działa jak należy oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Oferujemy także aż 5 - letnią gwarancję na montaż.
5

Niekończące się korzyści

Od tego momentu nie musisz się już przejmować rosnącymi opłatami za prąd, bo Twoja instalacja fotowoltaiczna gwarantuje Ci niewyczerpalne źródło darmowej energii ze słońca. Stawiając na OZE dbasz także o dobro naszej planety oraz przyszłych pokoleń. Dziękujemy Ci za to! Razem możemy zbudować lepszą przyszłość.

Uwolnij się od rachunków za prąd!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Instalacja fotowoltaiczna?

Wybierz mądrze, zaufaj specjalistom − postaw na fotowoltaikę od ALEX ELECTRO!

Komponenty najwyższej jakości

Pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych produktach najlepszej jakości. Każda instalacja jest idealnie dopasowana do warunków otoczenia. Dzięki temu mamy pewność, że nasze instalacje będą działały bezproblemowo.

Własna ekipa montażowa i stacja badawcza

Jako jedyni w Polsce posiadamy własną stację badawczą do kontroli sprawności paneli fotowoltaicznych. Nasi monterzy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad całym procesem inwestycji.

Pełna opieka klienta i serwis pogwarancyjny

Jesteśmy w 100% pewni wysokiej jakości naszych usług, zależy nam także na pełnym zadowoleniu klientów zarówno przed, jak i po inwestycji. Dlatego też zapewniamy opiekę także po montażu i pomoc w każdej problematycznej sytuacji.

Atrakcyjne oferty kredytowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nawiązaliśmy współpracę z bankiem Crédit Agricole, wspierajacym inswestycje w fotowoltaikę. Oferujemy najlepsze oferty kredytowe oraz pomoc w formalnościach. Pomożemy Ci także uzyskać korzystne ulgi i dofinansowania.

Szybki kontakt?

Zostaw dane – odezwiemy się.

Odpowiemy na każde pytanie. Przygotujemy ofertę. Rozwiejemy wątpliwości.