Ładowarki

samochodowe

Szybkie, uniwersalne, stacjonarne oraz przenośne
ładowarki do pojazdów elektrycznych.

Ładowanie samochodów elektrycznych

Jako specjaliści w zakresie budowania oraz zasilania pojazdów elektrycznych stworzyliśmy bogatą ofertę ładowarek do samochodów elektrycznych. Wśród nich znajdują się zarówno stacjonarne, jak i przenośne ładowarki. Dostępne są modele o różnej metodzie instalacji – m.in. mocowanie ścienne, słupek, przenośne czy wolnostojące. Wszystkie z nich charakteryzują się innowacyjnością, łatwością obsługi, długą żywotnością oraz konkurencyjną ceną.

AEC Portable

3 kW

AEC Home

7 kW

AEC Commercial

7 kW

AEC Electro

22 kW

AEC Duo

2 x 22 kW

AEC Wall DC

20 kW

Stacja szybkiego ładowania samochodów w atrakcyjnej cenie

Jesteś właścicielem pojazdu elektrycznego i cenisz niezależność? Chcesz być przyjazny środowisku, nie emitować spalin, a przy tym – nie tracić czasu na wizyty na stacjach benzynowych? Sprawdź ofertę ładowarek, dzięki którym ładowanie samochodu elektrycznego będzie możliwe w domu – nie musisz już więcej szukać dostępnych stacji szybkiego ładowania na mieście. W tej kategorii przygotowaliśmy różnego rodzaju ładowarki w postaci słupków do samochodów elektrycznych w przystępnych cenach. Zwróć uwagę na warianty stacjonarne lub przenośne. Pozwól sobie na innowację tuż za drzwiami Twojego domu!

Domowa stacja ładowania samochodu

W poniższej kategorii proponujemy szeroki wybór ładowarek do samochodu elektrycznego. Wśród nich znajdziesz m.in. przenośną ładowarkę AEC Portable Charger 3 kW, stacjonarną wolnostojącą ładowarkę AEC Duo Charger 2×22 kW i wiele więcej. Oferujemy tylko najwyższej jakości sprzęt. Teraz ładowanie samochodu elektrycznego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!