Zestawy fotowoltaiczne

Nasza firma gwarantuje kompleksowe wyposażenie, ponieważ proponujemy zestawy fotowoltaiczne. Są one nie tylko skompletowane w taki sposób, aby spełniały oczekiwania naszych Klientów, ale są również całkowicie autonomiczne. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich elementów zawartych w naszych zestawach. Co więcej, oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż, ale również techniczne doradztwo. W indywidualnej rozmowie postaramy się ustalić Twoje preferencje i oczekiwania, aby dobrać najkorzystniejszą opcję. Następnie postaramy się podać zbliżoną wycenę, a także podać wymierne korzyści wynikające z zakupu zestawu fotowoltaicznego.

 Zestaw fotowoltaiczny do samodzielnego montażu

Oferujemy kompletne i w pełni autonomiczne zestawy fotowoltaiczne o mocy od 1,65 do 4,95 kW. Jest to sprzęt gotowy do montażu na dachu, wyposażony w akumulator. Taka konstrukcja sprawia, że nie musi być on podpięty do żadnej sieci elektrycznej. Dostępne panele fotowoltaiczne typu szkło-szkło to sprawdzone rozwiązanie, dlatego możesz być pewien ich wysokiej wydajności.
Zadzwoń bądź napisz, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną wycenę zestawu fotowoltaicznego dostosowanego do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy!

Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego do samodzielnego montażu?

Zapewniamy kompletne zestawy fotowoltaiczne, w skład których wchodzą:
• wysokiej jakości panel fotowoltaiczny typu szkło-szkło o mocy 275W,
• inwerter hybrydowy, który można podłączyć zarówno pod sieć, jak i akumulatory magazynujące energię,
• przewód solarny 4 mm – 60 mb,
• akumulator,
• kompletne rozdzielnice AC i DC niezbędne dla zestawu fotowoltaicznego,
• kompletna konstrukcja do zamontowania fotowoltaiki na dachu skośnym z blachodachówki – możliwość doboru konstrukcji do każdego innego dachu.
Chcesz zacząć korzystać z odnawialnego źródła energii i zyskać nieograniczony dostęp do prądu? Poznaj ofertę wszystkich autonomicznych zestawów fotowoltaicznych, a także oddzielnych elementów proponowanych w naszej firmie.