Hurtownia fotowoltaiczna

Sprzedaż, montaż, serwis. Wszystko w jednym miejscu.

OtoPV to hurtownia fotowoltaiczna znajdująca się w Białymstoku.
Posiada bogato wyposażony asortyment paneli, inwerterów oraz komponentów instalacyjnych.

doradztwo-fotowoltaika
DORADZTWO

Pomagamy w wyborze najbardziej optymalnego zestawu fotowoltaicznego. Dostosujemy komponenty wprost do Twoich potrzeb.

sprzedaz-miniatura-png
SPRZEDAŻ

Zajmujemy się sprzedażą zestawów fotowoltaicznych, komponentów i montażem instalacji solarnych.

montaz-miniatura-png
MONTAŻ

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu zestawów fotowoltaicznych dla użytkowników
prywatnych oraz klientów komercyjnych.

serwis-miniatura-png
SERWIS

Wykonujemy kompleksowy serwis fotowoltaiki. Do przeglądów podchodzimy ze szczególną starannością. Zależy nam na efektywności i funkcjonalności całego systemu fotowoltaicznego.

Autonomiczne, oszczędne, a także ekologiczne urządzenia i systemy zasilania generujące energię, to rozwiązania na miarę XXI wieku.

Nic dziwnego, że ich popularność nieustannie rośnie – zarówno wśród indywidualnych użytkowników, jak i organizacji, przedsiębiorstw oraz instytucji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zajmujemy się sprzedażą fotowoltaiki. Umożliwiamy zakup m.in.: kompletnych zestawów fotowoltaicznych z akumulatorami, domowych stacji ładowania samochodu, przystanków i wiat rowerowych, inteligentnych ławek solarnych czy różnego rodzaju praktycznych akcesoriów do fotowoltaiki.

Ładowarki do samochodów elektrycznych, uliczne lampy solarne z czujnikiem zmierzchu

Jako profesjonaliści w swojej branży oferujemy naszym Klientom urządzenia wyłącznie najwyższej jakości. Zależy nam na tym, aby spełniać ich oczekiwania i ułatwiać im wykonywanie codziennych czynności. Dlatego proponujemy wyłącznie efektywne, skuteczne oraz oszczędne rozwiązania i elementy małej architektury miejskiej, które są bezpieczne dla środowiska. Nasze przystanki rowerowe ze stacjami naprawy rowerów, energooszczędne ławki solarne z autonomicznym systemem ładowania urządzeń mobilnych czy ekologiczne wiaty można spotkać w wielu miastach w Polsce i za granicą.

Nowoczesne urządzenia i systemy zasilania generujące energię

Nasza hurtownia fotowoltaiczna dysponuje bogatą ofertą urządzeń i systemów zasilania generujących energię. Dostępne technologie są nie tylko ekologiczne, ale do tego w pełni autonomiczne. Co więcej, jest to inwestycja, która pozwala na oszczędność finansową dla ich użytkowników. Krótko ujmując: jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku.
Nic dziwnego zatem, że ich popularność nieustannie rośnie – zarówno wśród indywidualnych użytkowników, jak i organizacji, przedsiębiorstw oraz instytucji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zajmujemy się sprzedażą fotowoltaiki. U nas w hurtowni możliwe jest zamówienie m.in. kompletnych zestawów fotowoltaicznych, jak również oddzielny zakup akumulatorów, inwerterów czy paneli fotowoltaicznych.

Energia słoneczna i mała architektura miejska

Atrakcyjną ofertą dla organizacji i instytucji będą systemy z zakresu Smart City. Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada elementy małej architektury miejskiej wykorzystujące energię słoneczną, takie jak: ekologiczne przystanki i wiaty, energooszczędne ławki solarne z autonomicznym systemem ładowania urządzeń mobilnych i inne innowacyjne rozwiązania dla rozwijających się miast. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpieczne dla środowiska i opierają się wyłącznie na energii słonecznej. Co więcej, oferowana technologia jest wciąż postępującym trendem, który można zauważyć w wielu miastach w Polsce i za granicą.

Usługi montażowe i serwisowe

Jako profesjonaliści w swojej branży oferujemy naszym Klientom urządzenia wyłącznie najwyższej jakości. Zależy nam na tym, aby spełniać ich oczekiwania i ułatwiać im wykonywanie codziennych czynności. Dlatego proponujemy wyłącznie efektywne, skuteczne oraz oszczędne rozwiązania. Stale poszerzamy swój asortyment o nowe produkty – nie tylko z zakresu fotowoltaiki, ale także ogrzewania domu. Co więcej, nasze usługi są kompleksowe, ponieważ zajmujemy się nie tylko sprzedażą i doradztwem w doborze produktów, ale również jego profesjonalnym montażem. Oferta obejmuje także serwis systemów – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i bogatemu wyposażeniu hurtowni fotowoltaicznej, jesteśmy w stanie zagwarantować szybką realizację każdego zlecenia.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy i składania zamówień.