Lampy solarne: uliczne i na posesje

W naszej ofercie dostępne są lampy solarne, które mogą być stosowane zarówno jako oświetlenie uliczne, jak i dodatkowe światło na terenie prywatnej posesji. Jest to idealnie rozwiązanie nie tylko z powodów dotyczących oszczędności energii, ale również może stanowić alternatywną opcję w miejscach, gdzie nie ma możliwości założenia instalacji elektrycznej.  Oferowane przez nas uliczne lampy solarne wyposażone są w panel solarny oraz akumulator, przez co w ogóle nie zużywają energii elektrycznej.
Gwarantujemy, że lampy wykonane są w taki sposób, aby ich obudowa była trwała na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i mechaniczne, a także, aby dostarczały wystarczająco dużo światła. Wysoką jakość potwierdzają certyfikaty: CE, RoHS, EMC oraz IP65. W ofercie mamy m.in. lampę solarną 30W z oświetleniem LED i panelem osiągającym 60W, a także warianty o większej mocy, które doskonale będą nadawać się jako lampy uliczne. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania naszej dokładnej oferty. Przygotujemy dla Ciebie szczegółowe informacje, a także wycenę produktu.

Na jakiej zasadzie działają uliczne lampy solarne?

Wielu klientów przed zakupem obawia się, że uliczne lampy solarne są skomplikowane w użytkowaniu. W rzeczywistości ich działanie opiera się na prostym schemacie, które nie wymaga żadnej ingerencji człowieka. Dzięki połączeniu z panelem solarnym lampa wystawiona w ciągu dnia na działanie promieni słonecznych pobiera energię. Następnie energia magazynowana jest w akumulatorze. Aby lampa solarna włączała się dopiero o odpowiedniej porze, zazwyczaj posiada wbudowany czujnik zmierzchu.