Solarne wiaty rowerowe

Od kilku lat można zauważyć trend polegający na korzystaniu m.in. z rowerów miejskich oraz pojazdów elektrycznych – w związku z tym nasza oferta dotycząca rozwiązań Smart City obejmuje solarne wiaty rowerowe. Proponowane przez nas e-wiaty – w porównaniu do standardowych miejsc postojowych ze stojakami – różnią się przede wszystkim tym, że zadaszenie pokryte jest panelami fotowoltaicznymi OZE, co sprawia, że jest to rozwiązanie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu technologii opartej na pozyskiwaniu energii z promieni słonecznych każdy może skorzystać z darmowego systemu ładowania urządzeń mobilnych i turystycznych, a także jednośladów elektrycznych. Do tego nasze solarne wiaty rowerowe mogą być wyposażone w inteligentne oświetlenie LED, które nie zużywa energii elektrycznej i ma wbudowany czujnik zmierzchu.
Z naszej strony proponujemy różne modele solarnych wiat rowerowych, z możliwością dopasowania konstrukcji zgodnie z wymaganiami klienta. Można m.in. dobrać kolorystykę profili w dowolnym kolorze palety RAL, a także zdecydować się na instalację dodatkowego zasilania 12 V czy witryny reklamowej. Więcej informacji na temat dostępnych zmian możesz uzyskać, kontaktując się z nami.
Gwarantujemy, że nasze solarne wiaty rowerowe są zaprojektowane z uwzględnieniem każdego detalu. Oprócz paneli solarnych, oświetlenia LED czy ładowarek, mają wbudowane akumulatory głębokiego rozładowania z zabezpieczeniem przed przeładowaniem. Do tego wiaty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że konstrukcja każdej z nich jest solidna i wytrzymała na niesprzyjające warunki atmosferyczne i inne szkodliwe czynniki. Wykorzystujemy przede wszystkim stal cynkowaną (lakierowaną proszkowo), a w formie wypełnienia szkło hartowane, PC, PMMA lub drewno – w zależności od zamówienia klienta. Z ważniejszych informacji, warto dodać, że nasze wiaty rowerowe są bardzo łatwe w montażu i transporcie.
Zachęcamy do składania zamówień.