Panele fotowoltaiczne

Jako firma specjalizująca się w fotowoltaice, dysponujemy atrakcyjną ofertą paneli fotowoltaicznych. Gwarantujemy, że wszystkie dostępne u nas panele słoneczne charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne – a to wszystko w bardzo korzystnych cenach.

Rodzaje dostępnych paneli fotowoltaicznych

W naszej ofercie dysponujemy przede wszystkim panelami fotowoltaicznymi typu szkło-szkło. Są to podwójnie przeszklone panele słoneczne, które są praktycznie niewrażliwe na mikropęknięcia ogniw, a do tego są jeszcze bardziej odporne na działania chemiczne. Dzięki zastosowaniu podwójnego szkła możemy mieć pewność, że panele będą służyć niezawodnie przez długie lata.
Oprócz tego proponujemy również panele fotowoltaiczne z ogniwami HALF CUT, które zapewniają mniejsze straty i większą moc, a także wydajniejszą pracę przy częściowym zacienieniu.
Warto dodać, że nasza oferta obejmuje moduły monokrystaliczne, czyli panele z monokryształu krzemu. Panele z tego rodzaju krzemu charakteryzują się największą sprawnością i najniższym wskaźnikiem spadku mocy wraz ze wzrostem temperatury. Moduły monokrystaliczne uznaje się za najbardziej skuteczne z dotychczasowych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki.

Cena paneli fotowoltaicznych montażu?

Cena, jaką należy przeznaczyć na panele fotowoltaiczne, może się znacznie różnić. Ma na to wpływ wiele czynników, w tym: rodzaj i ilość paneli, miejsce montażu czy dostosowanie innych potrzeb pod oczekiwania klienta. Co więcej, należy mieć świadomość, że fotowoltaika to nie tylko panele słoneczne, ale także inne równie istotne elementy instalacji.
Z naszej strony możemy zapewnić, że naszym Klientom oferujemy panele fotowoltaiczne w korzystnych cenach oraz gwarancją opłacalności inwestycji. Aby uzyskać zbliżoną wycenę, najlepiej zgłosić się bezpośrednio do naszej firmy. Indywidualnie ustalimy wszystkie wymagania i możliwości.