Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna do mojego domu?

ZAMÓW WYCENĘ FOTOWOLTAIKI

Czy fotowoltaika to rozwiązanie odpowiednie dla mnie?

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI

Fotowoltaika dla domu

Koszty energii elektrycznej mogą stanowić dużą część Twoich miesięcznych wydatków. Nawet jeśli nie wyprodukujesz 100% zużywanej energii, energia słoneczna obniży twoje rachunki za media, oszczędzając dużo pieniędzy. Uwolnij się od rachunków za prąd!

fotowoltaika-po-montazu fotowolaka-po-montazu

Przed montażem fotowoltaiki

Wysokie rachunki za energię elektryczną spędzają Ci sen z powiek?

Zewsząd wciąż docierają informacje o kolejnych podwyżkach cen prądu i rosnących podatkach od emisji CO2. Doskwierają Ci także świadomość negatywnego wpływu na środowisko naturalne i pogarszająca się sytuację klimatyczną.

Chciałbyś więcej zaoszczędzić i być bardziej EKO? Nie chcesz być zależny od podwyżek cen i dostawcy prądu? Potrzebujesz zmiany?

Po montażu fotowoltaiki

Dlaczego montaż instalacji fotowoltaicznej do rozwiązanie korzystne?
 • Oszczędzasz na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie
 • Jesteś niezależny od rokrocznych podwyżek cen prądu oraz dostawców energii
 • Wykorzystujesz ulgi i dofinansowania na fotowoltaikę
 • Jesteś EKO i dbasz o środowisko
 • Cieszysz się bezobsługową instalacją fotowoltaiczną i bezpłatnym prądem
 • Monitorujesz własną elektrownię słoneczną
fotowolaka-po-montazu
6-Kroków-do-instalacji-fotowoltaicznej-02
Fotowoltaika dla domu

Darmowa energia elektryczna ze słońca? Dlaczego nie!

Dość wysokim rachunkom za prąd! Panele fotowoltaiczne zapewnią Ci darmową energię w całym domu. Instalacja fotowoltaiczna to pewna inwestycja, która zwróci się nawet w ciągu kilku lat.

Fotowoltaika to tak naprawdę proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowej energii słonecznej. W chwili obecnej fotowoltaika rozwija się bardzo dynamicznie, z kwartału na kwartał, z miesiąca na miesiąc. I nic w tym dziwnego bo słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie.

Proces inwestycji w ALEX-ELECTRO

Tylko 5 kroków dzieli Cię od własnej elektrowni słonecznej
1

Bezpłatny audyt i wycena instalacji fotowoltaicznej

Umówmy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Obejrzymy miejsce instalacji, dokonamy analizy rachunków za prąd i odpowiemy na każde Twoje pytanie. To wszystko pozwoli nam na przygotowanie wyceny Twojej fotowoltaiki oraz dobranie odpowiedniej mocy instalacji fotowoltaicznej .
2

Umowa i finansowanie

Po podpisaniu przygotowanej przez nas umowy, pomożemy Ci przejść przez wszelkie formalności. Dobierzemy najkorzystniejszą formę finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej oraz doradzimy w kwestii ulg i dotacji na odnawialne źródła energii.
3

Profesjonalny montaż

Nasi monterzy to profesjonaliści w każdym calu. Ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawny i fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej, który zapewni Twojej instalacji maksymalną wydajność, a Tobie pozwoli cieszyć się minimalnymi opłatami.
4

Opieka poinstalacyjna

Za cel stawiamy sobie pełną satysfakcję naszych klientów. Dlatego dbamy o nich także po zakończonym montażu. Sprawdzimy czy wszystko działa jak należy oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Oferujemy także aż 5-letnią gwarancję na montaż.
5

Niekończące się korzyści

Od tego momentu nie musisz się już przejmować rosnącymi opłatami za prąd, bo Twoja instalacja fotowoltaiczna gwarantuje Ci niewyczerpalne źródło darmowej energii ze słońca. Stawiając na OZE dbasz także o dobro naszej planety oraz przyszłych pokoleń. Dziękujemy Ci za to! Razem możemy zbudować lepszą przyszłość.
fotowoltaika-dla-domu-resized-alex-electro-panel

Fotowoltaika to inwestycja w Twoją przyszłość

 • Wraz z zamontowaniem instalacji fotowoltaicznej znikają wysokie rachunki za prąd, a wartość Twojej inwestycji znacząco rośnie.
 • Nie obchodzą Cię już rosnące ceny za energię elektryczną i wzrost podatku od CO2.
 • Po 10 latach Twoje oszczędności za energię elektryczną mogą wynieść nawet 30 000zł i więcej.
 • Twoja instalacja fotowoltaiczna nie wymaga żadnej obsługi, poprzez aplikację na telefonie cały czas monitorujesz wydajność swoich paneli.
 • Dbasz o środowisko, Nie emitujesz szkodliwych substancji, a źródło Twojej energii nigdy się nie skończy.
energia-ze-slonca-fotowoltaka-dla-domu
użycie-energii_w_domu_jednorodzinnym_5-fotowoltaika

Uwolnij się od rachunków za prąd!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Instalacja fotowoltaiczna? Zaufaj specjalistom

Wybierz mądrze – wybierz ALEX ELECTRO.

Instalacja skrojona na miarę Twoich potrzeb

Nie idziemy na ilość - dobra instalacja fotowoltaiczna musi być spersonalizowana. Dostęp do niemal wszystkich marek komponentów, pozwala na wybór fotowoltaiki idealnie dopasowanej do budynku, otoczenia i Twojej kieszeni.

Fotowoltaiczna stacja badawcza

Jako jedyni w Polsce posiadamy własną stację badawczą do kontroli sprawności paneli fotowoltaicznych. Każdy panel przed montażem jest badany, dzięki czemu mamy 100% pewności o jego niezawodności.

Własna ekipa montażowa

Certyfikowani monterzy fotowoltaiki z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja najlepszej jakości instalacji fotowoltaicznej oraz ekspresowego czasu realizacji zamówienia. Dzięki temu mamy też stałą kontrolę nad całym procesem inwestycji.

Serwis pogwarancyjny

Jesteśmy w 100% pewni wysokiej jakości naszych usług, zależy nam także na pełnym zadowoleniu klientów. Dlatego też zapewniamy opiekę pomontażową i pomoc w razie ewentualnych problemów.

Komponenty najwyższej jakości

Pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych, sprawdzonych produktach. Dzięki temu mamy pewność, że nasze instalacje będą działały bezproblemowo, przez wiele lat, osiagając najlepsze możliwe wyniki.

Atrakcyjna oferta kredytowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z bankiem Credit Agricole, wspierajacym inswestycje w fotowoltaikę. Oferujemy najlepsze oferty kredytowe oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Doradztwo oraz opieka przed- i posprzedażowa

Wiemy jak ważna jest zaufanie i satysfakcja klientów, staramy sie więc robić wszystko, aby w pełni sprostać ich oczekiwaniom zarówno przed, jak i po montażu instalacji fotowoltaicznej.

25 lat gwarancji

 

Załatwimy wszystkie formalności