Ile zapłacę za instalację fotowoltaiczną?

ZAMÓW WYCENĘ FOTOWOLTAIKI

Ile zaoszczędzę z fotowoltaiką?

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI

Fotowoltaika dla domu

Koszty energii elektrycznej mogą stanowić dużą część Twoich miesięcznych wydatków. Korzystasz z coraz większej ilości urządzeń elektrycznych, a Twoje zapotrzebowanie na prąd stale rośnie? Uwolnij się od wysokich rachunków za prąd i zainwestuj w energię ze słońca!

fotowoltaika-po-montazu fotowolaka-po-montazu

Przed montażem fotowoltaiki

Wysokie rachunki za prąd spędzają Ci sen z powiek, a zapotrzebowanie energetyczne wciąż rośnie? 

Nieustannie pojawiają się informacje o kolejnych podwyżkach energii elektrycznej i rosnących podatkach od emisji CO2. Masz także świadomość negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne i pogarszającej się sytuacji klimatycznej.

Chciałbyś więcej zaoszczędzić i być bardziej EKO? Nie chcesz być zależny od podwyżek cen i dostawców energii? Potrzebujesz zmiany? Postaw na fotowoltaikę i zbuduj lepszą przyszłość.

Po montażu fotowoltaiki

  • Oszczędzasz na rachunkach za energię elektryczną, a wartość Twoich nieruchomości rośnie.
  • Jesteś niezależny od corocznych podwyżek cen prądu oraz od zmian u dostawców energii.
  • Korzystasz z ulg i dofinansowań na fotowoltaikę, oszczędzając przy tym jeszcze więcej.
  • Jesteś EKO − dbasz o dobro naszej planety i przyszłych pokoleń.
  • Cieszysz się bezobsługową instalacją fotowoltaiczną i bezpłatnym prądem bez ograniczeń przez wiele lat.
  • Monitorujesz własną elektrownię słoneczną poprzez aplikację mobilną.
https://www.youtube.com/watch?v=WM_EqnFHs9w
Fotowoltaika dla domu

Darmowa energia ze słońca? Dlaczego nie!

Dość wysokim rachunkom za prąd! Panele fotowoltaiczne dostarczą potrzebną energię do wszystkich urządzeń w Twoim domu. Instalacja fotowoltaiczna to pewna inwestycja, która zwróci się nawet w ciągu kilku lat.

Nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną stale rośnie, niemal wszystkie sprzęty domowe potrzebują do pracy energii. Najrozsądnieszym rozwiązaniem jest więc zbudowanie własnej elektrowni słonecznej. Słońce to trzecie, co do wielkości, źródło energii odnawialnej, które nigdy się nie wyczerpie, jest przyjazne środowisku i nie produkuje toksycznych zanieczyszczeń, powodujących globalne ocieplenie.

Fotowoltaika to nie tylko oszczędności, ale też ochrona środowiska i troska o przyszłe pokolenia.

Proces inwestycji w ALEX ELECTRO

Tylko 5 kroków dzieli Cię od własnej elektrowni słonecznej
1

Bezpłatny audyt i wycena instalacji fotowoltaicznej

Umówmy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Obejrzymy miejsce instalacji, dokonamy analizy rachunków za prąd i odpowiemy na każde Twoje pytanie. To wszystko pozwoli nam na przygotowanie wyceny Twojej fotowoltaiki oraz dobranie odpowiedniej mocy instalacji fotowoltaicznej.
2

Umowa i finansowanie

Po podpisaniu przygotowanej przez nas umowy, pomożemy Ci przejść przez wszelkie formalności. Dobierzemy najkorzystniejszą formę finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej oraz doradzimy w kwestii ulg i dotacji na odnawialne źródła energii.
3

Profesjonalny montaż

Nasi monterzy to profesjonaliści w każdym calu. Ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawny i fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej, który zapewni Twojej instalacji maksymalną wydajność, a Tobie pozwoli cieszyć się minimalnymi opłatami.
4

Opieka poinstalacyjna

Za cel stawiamy sobie pełną satysfakcję naszych klientów. Dlatego dbamy o nich także po zakończonym montażu. Sprawdzimy czy wszystko działa jak należy oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Oferujemy także aż 5 - letnią gwarancję na montaż.
5

Niekończące się korzyści

Od tego momentu nie musisz się już przejmować rosnącymi opłatami za prąd, bo Twoja instalacja fotowoltaiczna gwarantuje Ci niewyczerpalne źródło darmowej energii ze słońca. Stawiając na OZE dbasz także o dobro naszej planety oraz przyszłych pokoleń. Dziękujemy Ci za to! Razem możemy zbudować lepszą przyszłość.

Uwolnij się od rachunków za prąd!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Instalacja fotowoltaiczna?

Wybierz mądrze, zaufaj specjalistom − postaw na fotowoltaikę od ALEX ELECTRO!

Komponenty najwyższej jakości

Pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych produktach najlepszej jakości. Każda instalacja jest idealnie dopasowana do warunków otoczenia. Dzięki temu mamy pewność, że nasze instalacje będą działały bezproblemowo.

Własna ekipa montażowa i stacja badawcza

Jako jedyni w Polsce posiadamy własną stację badawczą do kontroli sprawności paneli fotowoltaicznych. Nasi monterzy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad całym procesem inwestycji.

Pełna opieka klienta i serwis pogwarancyjny

Jesteśmy w 100% pewni wysokiej jakości naszych usług, zależy nam także na pełnym zadowoleniu klientów zarówno przed, jak i po inwestycji. Dlatego też zapewniamy opiekę także po montażu i pomoc w każdej problematycznej sytuacji.

Atrakcyjne oferty kredytowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nawiązaliśmy współpracę z bankiem Crédit Agricole, wspierającym inswestycje w fotowoltaikę. Oferujemy najlepsze oferty kredytowe oraz pomoc w formalnościach. Pomożemy Ci także uzyskać korzystne ulgi i dofinansowania.

Szybki kontakt?

Zostaw dane – odezwiemy się.

Odpowiemy na każde pytanie. Przygotujemy ofertę. Rozwiejemy wątpliwości.