Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy - branża medyczna

Grupa ALEX prowadzi rekrutację na stanowisko:
przedstawiciel handlowy (branża medyczna)

Produkty:

  • środki ochrony osobistej
  • maseczki
  • stacje dezynfekujące
  • akcesoria ochronne

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie kontraktów.
  • Zapewnienie profesjonalnej jakości świadczonych usług.
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
  • Dbanie o wizerunek Spółki i reprezentowanie jej na rynku.

Wymagania:

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i nastawienie na realizację celów.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Prowizyjny system wynagrodzeń zależny od efektów pracy.
  • Stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności.
  • Narzędzia i materiały niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres: praca@alex-electro.com

Proszę pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie
danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.)”

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Miejsce pracy: Łomża, Suwałki, Augustów, Zambrów, Bielsk Podlaski, Siemiatycze

Zadania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej nie jest wymagane. Wszystkiego Cię nauczymy.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.
  • Pakiet szkoleń.
  • Wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy.

Współpraca

Zostań naszym partnerem

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zachęcamy do współpracy. Nasza oferta skierowana jest do firm dystrybucyjnych oraz instalatorów.

Zapraszamy przedsiębiorców działających w obszarach:
  • Instalacji fotowoltaicznych
    – panele fotowoltaiczne, konstrukcje i montaż
  • Małej architektury miejskiej – Smart City
    – inteligentne ławki solarne, ekologiczne wiaty i przystanki rowerowe
  • Elektromobilności
    – przenośne ładowarki do aut elektrycznych, przydomowe stacje ładowania.
Kontakt: tel. 578 200 517