Praca

Aktualne oferty pracy w Alex Electro.

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Miejsce pracy: Łomża, Suwałki, Augustów, Zambrów, Bielsk Podlaski, Siemiatycze

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie kontraktów.
  • Zapewnienie profesjonalnej jakości świadczonych usług.
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
  • Dbanie o wizerunek Spółki i reprezentowanie jej na rynku.

Wymagania:

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i nastawienie na realizację celów.
  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej nie jest wymagane. Wszystkiego Cię nauczymy.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.
  • Prowizyjny system wynagrodzeń zależny od efektów pracy.
  • Stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności.
  • Narzędzia i materiały niezbędne do pracy.
  • Pakiet szkoleń.
  • Wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres: praca@alex-electro.com

Proszę pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie
danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.)”

Instalatorzy Instalacji Fotowoltaicznych

Zadania:

  • Montaż konstrukcji fotowoltaicznych na dachu oraz na gruncie.
  • Montaż i konfiguracja urządzeń przetwarzających energię słoneczną na elektryczną.
  • Przyłączanie instalacji do sieci energetycznej.
  • Realizację wszelkich prac powiązanych z powyższymi zadaniami.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy.
  • Zdolności manualne oraz łatwość uczenia się.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w sytuacjach tego wymagających.
  • Umiejętność pracy w zespole i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwojowej i ciekawej branży.
  • Przeszkolenie niezbędne do wykonywania zadań.
  • Dobre zarobki, uzależnione od zaangażowania, tempa i precyzji wykonywanych zleceń.

Doradca Techniczny ds. Fotowoltaiki / Instalacji Elektrycznych

Oczekiwania::

  • Doświadczenie w branży elektrycznej, fotowoltaicznej.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Uprawnienia SEP (UDT mile widziane).
  • Zaangażowania w pracę.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Obowiązki:

  • Analizowanie rozwiązań technicznych zastosowanych w projektach instalacji fotowoltaicznych.
  • Nadzór techniczny nas jakością i poprawnością wykonania instalacji PV.
  • Optymalizacja działań i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • usprawnienie i rozwijanie standardów montaży oraz implementacji u instalatorów.
  • Bieżący kontakt z klientem B2B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie wsparte umową o prace + możliwość dodatku premiowego.
  • Współpraca z działem badawczo-rozwojowym.
  • Uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.