Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

> Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Miejsce pracy: Białystok, woj. Podlaskie

Firma ALEX ELECTRO Sp. z o.o. działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2015 roku. Działa ona w zakresie grupy handlowej ALEX, która od ponad 20 lat dostarcza klientom tysiące produktów aż do 43 krajów na świecie.
Obecnie z związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy ds. fotowolotaiki

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonego planu sprzedaży,
  • budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • stałe monitorowanie rynku i konkurencji,
  • raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • doświadczenie jako handlowiec będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 5 000 – 20 000 zł/mies. brutto,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • jasno określona ścieżka rozwoju.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@alex-electro.com

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.).

> Elektryk/Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

Poszukujemy elektryka do montaży instalacji fotowoltaicznych i ławek solarnych.

  • pomoc przy montażu instalacji fotowoltaiczcnych,
  • wsparcie przy montażach ławek solarnych,
  • zamawianie komponentów.

Wymagania:

  • min. podstawowy poziom wiedzy z zakresu elektryki,
  • pracowitość,
  • stosowanie się do instrukcji montażowych, norm, zasad i wiedzy technicznej,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 3 000zł – 8 000zł netto,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • wsparcie techniczne,
  • profesjonalne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres: biuro@alex-electro.com

Zostań naszym partnerem!

Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zachęcamy do współpracy. Nasza oferta skierowana jest do firm dystrybucyjnych oraz instalatorów.

Zapraszamy przedsiębiorców działających w obszarach:
  • Instalacji fotowoltaicznych
    – panele fotowoltaiczne, konstrukcje i montaż
  • Małej architektury miejskiej – Smart City
    – inteligentne ławki solarne, ekologiczne wiaty i przystanki rowerowe
  • Elektromobilności
    – przenośne ładowarki do aut elektrycznych, przydomowe stacje ładowania.
Kontakt: tel. 578 200 517