Ławki solarne

Nasza oferta Smart City obejmuje ławki solarne, które są doskonałym elementem małej architektury – na placach zabaw, miejscach piknikowych czy bulwarach, a także w parkach oraz plenerowych siłowniach. Są szczególnie przydatne na terenach zieleni, gdzie przebywa dużo ludzi, a do tego nie ma dostępu do energii elektrycznej.
Główną funkcją ławek solarnych jest możliwość darmowego ładowania urządzeń mobilnych i turystycznych. Przy współcześnie rozwiniętej technologii jest to szczególnie ważne, ponieważ takie ławki pozwalają nie tylko przesiadywać bez obawy rozładowania się telefonu, ale także wielu innych urządzeń pozwalających dogodnie spędzić czas w parku – np. czytnik ebooków. System darmowego ładowania jest możliwy dzięki wbudowanym panelom fotowoltaicznym OZE, co sprawia, że jest to całkowicie ekologiczne rozwiązanie.
Warto podkreślić, że oferowane ławki są nie tylko funkcjonalne, ale również budzą podziw pod względem estetycznym. Nasze ławki solarne są zaprojektowane tak, aby pasowały do każdej przestrzeni publicznej. Co więcej, ich budowa jednoznacznie daje poznać, że jest to konstrukcja innowacyjna z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Dysponujemy różnymi modelami ławek, w tym nawet RLC Picnic Table, czyli konstrukcją piknikową złożoną z dwóch ławek, stołu oraz wiaty z panelami solarnymi.
Wszystkie modele są wykonane z wysokiej jakości i mocnych materiałów. Dzięki temu ławki solarne są odporne na czynniki atmosferyczne, a także wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Do tego elementy stalowe są cynkowane i malowane proszkowo, a drewno zabezpieczone impregnatem. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. Szczegółową specyfikację można znaleźć w zakładkach poświęconych konkretnym modelom ławek.