Elementy małej

architektury miejskiej

Smart City – ławki, wiatki i bikeport’y,
stacje naprawy rowerów.

Smart City – inteligentne ławki solarne, ekologiczne wiatyprzystanki rowerowe

Jako firma, której celem jest zwiększenie interaktywności i wydajności infrastruktury miejskiej, przygotowaliśmy bogatą ofertę składającą się z różnego rodzaju elementów małej architektury miejskiej. Tworzymy praktyczne rozwiązania oraz ekologiczne produkty takie jak – wiaty przystankowe lub rowerowe ze stacją naprawy rowerów czy energooszczędne, inteligentne ławki solarne z możliwością ładowania.

Car Port

AE40

Car Port

Ławki solarne

Picnic Table

Usiądź – Naładuj – Odpocznij

AE005

eŁawka solarna

AE007

Ławka solarna

AE006

Ławka solarna

Instalacje z autonomicznym systemem zasilania – sprawdź naszą ofertę

Wszystkie proponowane przez nas produkty – lampy solarne z czujnikiem zmierzchu, bike porty, ekologiczne wiaty przystankowe i rowerowe czy ławki solarne z możliwością ładowania urządzeń mobilnych wykonane zostały z wysokiej jakości komponentów. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na nowoczesne elementy małej architektury miejskiej. Zapraszamy do współpracy!

Wiaty rowerowe

AE008

Wiata/przystanek rowerowy

AE009

Wiata/przystanek rowerowy

Bike Porty

AE011

AE013

AE015

Wiaty przystankowe

Mała wiata przystankowa AE030-S

Standardowa wiata przystankowa AE030-L

Średnia wiata przystankowa AE030-M

Duża wiata przystankowa AE030-XL

Lampy solarne

Lampa 30W

Panel 60W

Lampa 50W

Panel 90W

Wybierz nasze ekologiczne i efektywne elementy małej architektury miejskiej

Wykorzystywanie fotowoltaiki w elementach małej architektury miejskiej to doskonały sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku miasta, które chętnie stawia na innowacje. Każda nasza instalacja stworzona jest z myślą o wszechstronności i uniwersalności, dzięki czemu spełnia na raz kilka funkcji, przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Lampy solarne z czujnikiem zmierzchu zużywają jedynie tę energię, którą same wyprodukują dzięki zamontowanym ogniwom fotowoltaicznym. Zaawansowane technologicznie ławki z możliwością ładowania smartfonów wyposażone są w dodatkowe routery WiFi. Sprawdź, jakie jeszcze innowacje oferują nasze elementy małej architektury miejskiej!