Tanie ogrzewanie

Zapoznaj się z produktami stosowanymi do ogrzewania domu.

Folie grzewcze

Nowoczesna metoda ogrzewania Twojego domu. Folia grzewcza to elastyczny, cienki grzejnik elektryczny na podczerwień. Oferowana jest w różnych mocach grzewczych oraz szerokościach. Generatorem ciepła i podczerwieni jest mieszanka pasty grafitowej, od której gęstości i proporcji zależy moc grzewcza folii.

Proponujemy produkt najwyższej jakości. Gotowy do stosowania w dowolnej przestrzeni, w sposób akumulacyjny i bezpośredni. 

Maty grzewcze

Ciepła podłoga w pomieszczeniach wykończonych płytkami ceramicznymi, terakotą, gresem czy marmurem. Ekonomiczne rozwiązanie zapewniające ciepłą podłogę w całym domu.

Proponujemy produkt najwyższej jakości. Gotowy do stosowania w dowolnej przestrzeni, w sposób akumulacyjny i bezpośredni. 

Panele grzewcze

Panele grzewcze to praktycznie samoobsługowe urządzenia, które zapewniają komfort użytkowania. Działają samodzielnie, ale pozwalają też na własnoręczną regulację temperatury.

Panele można zamontować w niemal dowolnym miejscu. Sprawdzą się w podgrzewaniu temperatury zarówno z sufitu, jak i ze ściany.

Termoregulatory

Precyzyjne sterowanie elektrycznym systemem ogrzewania. Łatwe w obsłudze, zapewniające komfort użytkowania. Termoregulator pozwala na dokładne ustawienie wymaganej temperatury, w zależności od pożądanej godziny.

Umożliwia indywidualne ustawienia ogrzewania, w każdym z pomieszczeń w domu.

Poproś o wycenę zestawu

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertę.