Panele grzewcze

Nowoczesna technologia oraz innowacyjne rozwiązanie w zakresie ocieplania. Funkcjonalne, niezawodne i wydajne. Panele grzewcze charakteryzują się również estetyką wykonania oraz przystępną ceną. Rozwiązanie stworzone dla ludzi ceniących wygodę i estetykę.

Panele grzewcze

TermostatTAK
Moc Watt500
Siła Prądu A2,1-2,3
Częstotliwość prądu, Hz50-60
Waga kg13
Powierzchnia ogrzewania m210
Ilość ciepła25
Wymiary grzejnika dł / szer / gr / mm600/600/17

 

 

Jak działają panele grzewcze?

Panele grzewcze działają w oparciu o znaną już technologię. Jest to promieniowanie podczerwone.

Technologia ta nie jest w żaden sposób szkodliwa dla zdrowia człowieka. Wykorzystywana jest różnych dziedzinach medycyny. Podczerwień jest naturalna. Promieniowanie słoneczne jest jej źródłem najbardziej odczuwalnym dla człowieka.

Panele grzewcze działają w podobny sposób, co słońce. Pomieszczenie ogrzewane jest gdy fale wytwarzane przed podczerwień zetknął się z dowolną powierzchnią. Dzięki temu ogrzewanie jest równomierne.

System skonstruowany jest tak, aby jego montaż był możliwy w wybranym miejscu. Panele grzewcze mogą być montowane zarówno na sufitach, ścianach jak i podłogach.

Korzyści stosowania paneli grzewczych:

  • Komfort użytkowania. Panele grzewcze są bezobsługowe. Działają same, ale pozwalają na manualne dostosowanie wysokości temperatury.
  • Doskonałe rozwiązanie dla alergików. Podczas ogrzewanie nie dochodzi do unoszenia się kurzu i innych drobnoustrojów.
  • Nie wysusza powietrza, pozostawia suche ściany.
  • Ekologiczne rozwiązanie. Nie spala paliwa. Potrzebną energię do zasilania paneli grzewczych można zdobyć ze źródeł odnawialnych.
  • Najlepszy stosunek ceny do jakości. W parze z niskim zużyciem energii i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii do zasilania sieci, system paneli grzewczych jest jeszcze bardziej ekonomiczny.

Poproś o wycenę paneli grzewczych

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertę.