O nas

Tworzymy
produkty ekologiczne
i efektywne

Jesteśmy kreatywną grupą specjalistów, która zajmuje się tworzeniem autonomicznych systemów zasilania. Wyróżniamy się własnym parkiem maszynowym i bogatym asortymentem. Podejmujemy się projektów związanych z e-mobility, Smart City oraz instalacjami fotowoltaicznymi – niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia.

Poznaj ALEX ELECTRO

Instalacje fotowoltaiczne – Alex Electro z Białegostoku

Jesteśmy specjalistami od instalacji fotowoltaicznych. W ofercie posiadamy panele fotowoltaiczne, inwertery, sterowniki, kable, uchwyty i mocowania PV.

Tanie metody ogrzewania

Nowoczesne, ekonomiczne i trwałe rozwiązania grzewcze w Twoim domu. Wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie i zacznij oszczędzać na ekologicznych urządzeniach. Ogrzewanie powierzchniowe podłogowe, sufitowe oraz ścienne. Zadbamy o Twój system grzewczy, komfort i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Sprawdź folie grzewcze, maty grzewcze, panele grzewcze i termoregulatory.
Poznaj Smart City

Smart City

Elementy małej architektury miejskiej – ławki, wiatki i bikeport’y, stacje naprawy rowerów.

Ładowarki

Szybkie, uniwersalne, stacjonarne oraz przenośne ładowarki do pojazdów elektrycznych.

Oferta

Fotowoltaika

W ofercie posiadamy panele fotowoltaiczne, inwertery, sterowniki, kable, uchwyty i mocowania PV.

Panele

Inwertery

Zestawy

Tanie ogrzewanie

Nowoczesne, ekonomiczne i trwałe rozwiązania grzewcze w Twoim domu. Wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie i zacznij oszczędzać na ekologicznych urządzeniach. Ogrzewanie powierzchniowe podłogowe, sufitowe oraz ścienne. Zadbamy o Twój system grzewczy, komfort i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Sprawdź folie grzewcze, maty grzewcze, panele grzewcze i termoregulatory.

Folie grzewcze

Nowoczesne

Maty grzewcze

Bezpieczne

Panele grzewcze

Ekonomiczne

Termoregulatory

Niezawodne

Poznaj Smart City

Inteligentna architektura miejska

Autonomiczne, oszczędne, a także ekologiczne urządzenia i systemy zasilania generujące energię, to rozwiązania na miarę XXI wieku. Nic dziwnego, że ich popularność nieustannie rośnie wśród użytkowników indywidualnych, a także organizacji, przedsiębiorstw czy instytucji. W związku z tym z naszej strony umożliwiamy zakup m.in.: kompletnych zestawów fotowoltaicznych z akumulatorami, domowych stacji ładowania samochodu, przystanków i wiat rowerowych, inteligentnych ławek solarnych czy praktycznych akcesoriów do instalacji fotowoltaicznych.

Car Port AE40

 Naładuj

e-Wiata AE011

Ładowanie pojazdów elektrycznych

RLC Picnic Table

Usiądź – Naładuj – Odpocznij

e-Wiaty Przystankowe

Dopasuj wielkość

e-Ławka AE005

Nowoczesność

Lampa solarna 30W

Oświetlenie autonomiczne

e-Ławka AE007

Ekoinnowacyjność

Ładowarki do samochodów elektrycznych, uliczne lampy solarne z czujnikiem zmierzchu

Jako profesjonaliści w swojej branży oferujemy naszym Klientom urządzenia wyłącznie najwyższej jakości. Zależy nam na tym, aby spełniać ich oczekiwania i ułatwiać im wykonywanie codziennych czynności. Dlatego też proponujemy wyłącznie efektywne, skuteczne oraz oszczędne rozwiązania i elementy małej architektury miejskiej, które są bezpieczne dla środowiska. Nasze przystanki rowerowe ze stacjami naprawy
rowerów, energooszczędne ławki solarne z autonomicznym systemem ładowania urządzeń mobilnych czy ekologiczne wiaty z instalacją fotowoltaiczną można spotkać w wielu miastach w Polsce i za granicą.

 Instalacje fotowoltaiczne on-grid, off-grid i hybrydowe

W Alex Electro stawiamy na odnawialne źródła energii, dlatego w naszej ofercie instalacji fotowoltaicznych można znaleźć wysokiej jakości panele fotowoltaiczne w przystępnych cenach. Proponujemy rozwiązania instalacji fotowoltaicznych on-grid, off-grid, jak i wersje hybrydowe. Autonomiczne zestawy solarne sprawdzą się do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, domów jednorodzinnych, a także obiektów przemysłowych czy komercyjnych. W sprzedaży posiadamy między innymi panele fotowoltaiczne typu szkło-szkło, inwertery solarne, sterowniki, akumulatory, kable, uchwyty, mocowania PV i wiele innych akcesoriów do fotowoltaiki. Chcesz poznać szczegóły oferty? Serdecznie zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy w doborze odpowiednich urządzeń i odpowiemy na wszystkie pytania.

Oferta

Ładowarki

Szybkie, uniwersalne, stacjonarne i przenośne ładowarki do pojazdów elektrycznych.

AEC Commercial

7 kW

AEC Electro

22 kW

AEC Duo

2 x 22 kW

AEC Wall DC

20 kW